BOSMAN Pianka Piana montażowa 630ml wężykowa Izoflex
Kod produktu: BOSPPIZRU750
Opis
Piana poliuretanowa Od A do Z Izoflex jest jednoskładnikową, uszczelniająco-montażową pianą poliuretanową twardniejącą pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Czas powierzchniowego przesychania ok. 20 minut a pełnego twardnienia ok. 12 godzin.
Piana Od A do Z ma doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych, za wyjątkiem polietylenu, silikonu, polistyrenu.
Stwardniała piana może być przycinana, szlifowana, tynkowana i malowana, należy ją jednak chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
W budownictwie znajduje szerokie zastosowanie między innymi przy: montażu stolarki budowlanej, przy wypełnianiu i izolowaniu przepustów kablowych, rurowych; przy izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania; do wygłuszania i uszczelniania ścian działowych oraz kabin samochodowych i łodzi; do łączenia i uszczelniania prefabrykowanych elementów drewnianych w budownictwie szkieletowym.
Sposób użycia:
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada certyfikat Oeko-Tex (tekstylia są wolne od szkodliwych substancji chemicznych).
- H319- Działa drażniąco na oczy.
- H225 - Wysoce łatwopalna ciecz i pary
- H315 - Działa drażniąco na skórę.
- H336 Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
- H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol.
- H229 – Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.