Przejdź do głównej treści
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Twój koszyk jest pusty
Producent: Moje Auto (przejdź do produktów)

Moje Auto Virage wycieraczka profilowana basic 560mm 22

Moje Auto Virage wycieraczka profilowana basic 560mm 22

Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
Cena 6,99 zł
szt.
Dostępność:
duża ilość (powyżej 15 sztuk na stanie)
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt

Opis

Wycieraczka profilowana serii BASIC to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające skuteczne usuwanie wody i dobrą widoczność podczas jazdy. Dzięki profilowanej konstrukcji oraz gumowemu spoilerowi wycieraczka równomiernie przylega do szyby, poprawiając efektywność pracy podczas deszczu.

Model wyposażono w popularny adapter montażowy typu U-Hook (hak), który umożliwia szybki i prosty montaż w wielu samochodach osobowych.

Najważniejsze cechy:

✔ Długość 560 mm (22")

✔ Profilowana konstrukcja

✔ Mocowanie U-Hook (hak)

✔ Gumowy spoiler poprawiający docisk do szyby

✔ Plastikowa osłona adaptera

✔ Łatwy i szybki montaż

✔ Atrakcyjna cena

Specyfikacja:

• Marka: Moje Auto VIRAGE

• Seria: BASIC

• Typ: wycieraczka profilowana

• Długość: 560 mm (22")

• Mocowanie: U-Hook (hak)

• Kolor: czarny

Zawartość zestawu:

• 1 × wycieraczka profilowana BASIC 530 mm (20")

Seria BASIC została stworzona dla kierowców poszukujących niedrogiej i sprawdzonej wycieraczki do codziennego użytkowania.

Mimo niskiej ceny- bardzo dobra, budżetowa wycieraczka !

Dostępna w 12 rozmiarach. Grafitowana guma. Wysoka skuteczność działania. Długi czas użytkowania. Łatwy i szybki montaż - instrukcja na opakowaniu.

 

 

Alfa Romeo 145 (930) hatchback 07.1994-01.2001
Alfa Romeo 146 (930) hatchback 12.1994-01.2001
Alfa Romeo 147 (937) hatchback 01.2001-06.2005
Alfa Romeo 156 (932) sedan 09.1997-09.2005
Alfa Romeo 156 (Sportwagon 932) kombi 05.2000-05.2006
Alfa Romeo 8C (Spider) kabriolet 01.2008-10.2010
Alfa Romeo 8C coupe 01.2007-10.2009
Alfa Romeo GT (937) coupe 10.2003-07.2005
Alfa Romeo GTV (916C) coupe 09.1994-10.2005
Alfa Romeo Spider (916S) kabriolet 09.1994-04.2005
Audi 100 (Avant C4) kombi 12.1990-07.1994
Audi 100 (C4) sedan 12.1990-07.1994
Audi A6 (4A C4) sedan 06.1994-10.1997
Audi A6 (4B C5) sedan 01.1997-04.2001
Audi A6 (Allroad 4BH C5) kombi 05.2000-04.2001
Audi A6 (Avant 4A C4) kombi 06.1994-12.1997
Audi A6 (Avant 4B C5) kombi 11.1997-04.2001
Audi A8 (4D2 4D8) sedan 03.1994-12.2002
Audi Cabrio (B4) kabriolet 06.1991-08.2000
Audi Coupe (B3) coupe 11.1988-12.1995
Audi TT (8N3) coupe 10.1998-04.2003
Audi TT (Roadster 8N9) kabriolet 10.1999-04.2003
BMW 3 (E46 Compact) hatchback 06.2001-02.2005
BMW 3 (E46 Coupe) 04.1999-05.2006
BMW 3 (E46 Kabriolet) 04.2000-08.2006
BMW 3 (E46 Touring) kombi 10.1999-02.2005
BMW 3 (E46) sedan 02.1998-04.2005
BMW X3 (E83) suv 01.2004-08.2010
Cadillac CTS sedan 09.2002-08.2007
Cadillac CTS sedan 09.2007-
Cadillac Escalade suv 09.2009-
Cadillac SRX suv 09.2003-08.2009
Chevrolet Alero sedan 03.1999-09.2004
Chevrolet Aveo (T250, T255) hatchback 04.2008-12.2011
Chevrolet Aveo (T250, T255) sedan 03.2006-12.2011
Chevrolet Corvette (Kabriolet) 09.1997-09.2004
Chevrolet Corvette coupe 01.1997-09.2004
Chevrolet Epica (KL1) sedan 01.2005-
Chevrolet Evanda sedan 03.2005-
Chevrolet Impala sedan 01.1999-12.2005
Chevrolet Kalos hatchback 03.2005-
Chevrolet Kalos sedan 03.2005-
Chevrolet Lacetti (J200) hatchback 03.2005-
Chevrolet Matiz (M200, M250) hatchback 03.2005-
Chevrolet Nubira kombi 03.2005-
Chevrolet Nubira sedan 01.2005-
Chevrolet Spark (M300) hatchback 03.2010-
Chevrolet Spark hatchback 05.2005-12.2010
Chevrolet Suburban (GMT900) suv 01.2007-
Chevrolet Tahoe (B2W) suv 12.1999-12.2006
Chevrolet Trailblazer (KC) suv 09.2001-09.2008
Chrysler 300 (C LX) sedan 09.2004-11.2012
Chrysler 300 (C Touring LX) kombi 09.2004-12.2010
Chrysler Cirrus sedan 05.1994-09.2000
Chrysler Crossfire (Roadster) kabriolet 05.2004-12.2007
Chrysler Crossfire coupe 07.2003-12.2007
Chrysler Neon (II) sedan 08.1999-12.2006
Chrysler Sebring (JR) sedan 04.2001-06.2007
Chrysler Sebring (Kabriolet JR) 04.2001-06.2007
Chrysler Stratus (JA) sedan 12.1995-04.2001
Chrysler Stratus (Kabriolet JX) 04.1996-04.2001
Citroen AX (ZA) hatchback 07.1986-12.1998
Citroen Berlingo (M49 rear 1-door/tyl 1-drzwiowy) mpv 07.1996-11.2002
Citroen Berlingo (M49. M59 rear 2-doors/tyl 2-drzwiowy) mpv 07.1996-04.2008
Citroen Berlingo (M59 rear 1-door/tyl 1-drzwiowy) mpv 11.2002-04.2008
Citroen Jumper (U5, 23) mpv 02.1994-04.2006
Citroen XM (Break Y4) kombi 05.1994-10.2000
Citroen XM (Y4) hatchback 05.1994-10.2000
Citroen Xsara (Break N2) kombi 04.1998-08.2005
Citroen Xsara (Coupe N0) 02.1998-04.2005
Citroen Xsara (N1) hatchback 04.1997-03.2005
Citroen ZX (N20/N21) hatchback 03.1991-02.1998
Dacia Dokker (Express) mpv 12.2012-04.2015
Dacia Dokker mpv 11.2012-04.2015
Dacia Lodgy kombi 03.2012-01.2015
Dacia Logan (II) sedan 10.2012-02.2015
Dacia Logan (MCV II) kombi 02.2013-02.2015
Dacia Sandero (II) hatchback 08.2012-02.2015
Daewoo Evanda (KLAL) sedan 03.2003-01.2005
Daewoo Kalos (KLAS) hatchback 09.2002-01.2005
Daewoo Kalos (KLAS) sedan 11.2002-12.2004
Daewoo Lacetti (KLAN) hatchback 03.2004-01.2005
Daewoo Leganza (KLAV) sedan 06.1997-04.2004
Daewoo Lublin mpv 04.1997-
Daihatsu YRV (M2) kombi 02.2001-07.2005
Dodge Neon (II) sedan 09.1999-12.2005
Dodge Stratus sedan 12.1995-04.2001
Fiat Albea (172) sedan 01.2002-12.2012
Fiat Brava (182) hatchback 10.1995-09.2001
Fiat Bravo (I 182) hatchback 10.1995-09.2001
Fiat Doblo (Cargo I 223 rear 1-door) van 03.2001-12.2010
Fiat Doblo (Cargo I 223 rear 2-doors) van 03.2001-12.2010
Fiat Doblo I (119) mpv 03.2001-12.2010
Fiat Ducato (230-234) van 03.1994-03.2002
Fiat Ducato (243-246) van 04.2002-06.2006
Fiat Idea mpv 01.2004-03.2008
Fiat Marea (185) sedan 09.1996-05.2002
Fiat Marea (Weekend 185) kombi 09.1996-05.2002
Fiat Palio (178BX) hatchback 04.1996-09.2001
Fiat Palio (Weekend 178DX) kombi 04.1996-12.2004
Fiat Panda (169) hatchback 09.2003-12.2011
Fiat Panda (Van 169) hatchback 03.2004-12.2012
Fiat Punto (176) hatchback 09.1993-09.1999
Fiat Punto (176C) kabriolet 04.1994-06.2000
Fiat Punto (188) hatchback 09.1999-12.2010
Fiat Punto (Van 176L) van 04.1996-02.2000
Fiat Punto (Van 188AX) van 02.2000-10.2009
Fiat Siena (178) sedan 04.1996-06.2001
Fiat Stilo (192) hatchback 10.2001-06.2005
Fiat Stilo (Multiwagon 192) kombi 01.2003-06.2005
Fiat Strada (178E) pickup 06.1999-
Ford Cougar (EC) coupe 08.1998-12.2001
Ford Fiesta (V JH, JD) hatchback 11.2001-09.2008
Ford Focus (I DAW, DBW) hatchback 10.1998-11.2004
Ford Focus (I DFW) sedan 02.1999-11.2004
Ford Focus (I DNW) kombi 02.1999-11.2004
Ford Fusion (JU) kombi 10.2002-06.2012
Ford Mondeo (III B4Y) sedan 11.2000-03.2007
Ford Mondeo (III B5Y) hatchback 11.2000-03.2007
Ford Mondeo (III Turnier BWY) kombi 11.2000-03.2007
Ford Tourneo (Connect rear 1-door ) mpv 06.2002-08.2013
Ford Tourneo (Connect rear 2-doors ) mpv 06.2002-08.2013
Ford Transit (Connect rear 1-door) van 06.2002-08.2013
Ford Transit (Connect rear 2-doors/tył 2-drzwiowy) van 06.2002-08.2013
Ford Transit van 06.1994-07.2000
Honda Accord (V CC, CD) sedan 03.1993-01.1996
Honda Accord (V CE, CF) sedan 02.1996-10.1998
Honda Accord (V Coupe CD7, CD9) 09.1993-02.1998
Honda Accord (VI CG, CK) sedan 10.1998-02.2003
Honda Accord (VI CH) hatchback 12.1999-02.2003
Honda Shuttle (RA) mpv 10.1994-05.2001
Hyundai Accent (III MC) hatchback 11.2005-11.2010
Hyundai Accent (III MC) sedan 11.2005-11.2010
Hyundai Coupe (GK) 08.2001-08.2009
Hyundai Coupe (RD) 06.1996-04.2002
Hyundai Getz (TB) hatchback 09.2002-06.2009
Hyundai Matrix (FC) mpv 06.2001-08.2010
Hyundai Santa Fe (I SM) suv 09.1999-12.2005
Hyundai Santamo mpv 05.1999-
Hyundai Sonata (IV EF) sedan 04.2001-11.2004
Hyundai Terracan (HP) suv 11.2001-12.2006
Hyundai XG (F) sedan 12.1998-12.2005
Hyundai i10 (BA) hatchback 12.2013-
Hyundai i10 (PA) hatchback 01.2008-
Infiniti FX (S50) suv 11.2002-08.2008
Infiniti QX4 (JR50) suv 09.1996-08.2003
Jaguar S-Type (CCX) sedan 10.1998-04.2002
Jaguar X-Type (CF1) sedan 03.2001-
Jaguar X-Type Estate (CF1) kombi 03.2003-
Jeep Compass (MK) suv 08.2006-06.2017
Jeep Grand Cherokee (IV WK2) suv 09.2013-
Jeep Grand Cherokee (IV WK2) suv 11.2010-08.2013
KIA Joice mpv 02.2000-03.2003
KIA Magentis (GD) sedan 09.2000-12.2005
KIA Picanto (BA) hatchback 04.2004-01.2011
KIA Picanto (TA) hatchback 05.2011-
KIA Rio (II DE, JB) hatchback 03.2005-08.2011
KIA Rio (II DE, JB) sedan 03.2005-08.2011
Lancia Lybra (839AX) sedan 07.1999-10.2005
Lancia Lybra (SW 839BX) kombi 07.1999-10.2005
Lancia Musa (350) mpv 10.2004-09.2007
Lancia Y (840A) hatchback 11.1995-09.2003
Land Rover Discovery (III TAA) suv 07.2004-08.2009
Land Rover Discovery (IV LA) suv 09.2009-
Land Rover Range Rover (II LP38) suv 07.1994-03.2002
Land Rover Range Rover (Sport I LS) suv 03.2005-08.2013
Lexus IS (C GSE2) kabriolet 04.2009-04.2013
Lexus IS (I JCE1, GXE1) sedan 04.1999-07.2005
Lexus IS (I Sport Cross) kombi 10.2001-10.2005
Lexus IS (II GSE2, ALE2, USE2) sedan 10.2005-04.2013
Lexus LS (UCF20) sedan 12.1994-10.2000
Mazda 2 hatchback 01.2015-
Mazda 6 (GG) liftback 08.2002-08.2007
Mazda 6 (GG) sedan 08.2002-08.2007
Mazda 6 (GY) kombi 08.2002-12.2007
Mazda MPV (I LV) mpv 03.1995-09.1999
Mercedes Citan (415 rear 1-door) van 11.2012-
Mercedes Citan (415 rear 2-doors) van 11.2012-
Mercedes Klasa M (W163) suv 02.1998-06.2005
Mercedes Klasa SLK (R170) kabriolet 09.1996-03.2004
Mitsubishi Galanat (VI EA) kombi 09.1996-10.2003
Mitsubishi Galant (VI EA) sedan 09.1996-10.2004
Mitsubishi L200 (KB_T, KA_T) pickup 10.2009-
Mitsubishi Outlander (I CU_W) suv 02.2003-09.2007
Mitsubishi Pajero (IV V8_W, V9_W) suv 02.2007-
Mitsubishi Santamo mpv 05.1999-12.2004
Mitsubishi Space (Runner N1_W, N2_W) mpv 06.1991-08.1999
Mitsubishi Space (Runner N6_W) mpv 08.1999-08.2002
Mitsubishi Space (Star A0_A) hatchback 05.2012-
Mitsubishi Space (Wagon N3_W, N4_W) mpv 10.1991-10.1998
Nissan Almera (II N16) hatchback 03.2000-09.2002
Nissan Almera (II N16) hatchback 10.2002-11.2006
Nissan Almera (II N16) sedan 07.2000-11.2006
Nissan GTR coupe 01.2009-
Nissan Juke (F15 metalowe ramię tylne) hatchback 06.2010-
Nissan Juke (F15 plastikowe ramię tylne) hatchback 06.2010-
Nissan NV200 van 02.2010-
Nissan Pathfinder (R50) suv 10.1997-12.2004
Nissan Pixo (UA0) hatchback 06.2009-
Nissan Sunny sedan 10.1998-10.2004
Opel Agila (B H08) hatchback 04.2008-
Opel GT (B) kabriolet 06.2007-12.2009
Peugeot 306 (7B, N3, N5) sedan 06.1994-05.2001
Peugeot 306 (7D, N3, N5) kabriolet 03.1994-04.2002
Peugeot 306 (Break 7E, N3, N5) kombi 03.1997-04.2002
Peugeot 306 (N3) hatchback 05.1993-04.1997
Peugeot 306 (N5) hatchback 01.1999-10.2003
Peugeot 306 (N5) hatchback 05.1997-12.1998
Peugeot 605 (6B) sedan 06.1989-09.1999
Peugeot Boxer (U3) van 02.1994-02.2002
Peugeot Boxer (U5) van 02.2002-05.2006
Peugeot Partner (M4 rear 2-doors) mpv 07.1996-08.2002
Peugeot Partner (M4,rear 1-door) mpv 07.1996-08.2002
Peugeot Partner (M5 ,rear 1-door) mpv 09.2002-04.2008
Peugeot Partner (M5,rear 2-doors) mpv 09.2002-04.2008
Porsche 911 (996) coupe 09.1997-07.2004
Porsche 911 (996T/GT2,3) coupe 06.2000-09.2005
Porsche 911 (997, 997 GT3) coupe 08.2004-
Porsche Boxster (986, 987) kabriolet 10.1996-09.2012
Porsche Cayman (987C) coupe 11.2005-12.2012
Renault Kangoo (II FW, KW ,rear 1-door) van 01.2008-
Renault Kangoo (II FW, KW ,rear 2-door) van 01.2008-
Renault Megane (I BA, X64) hatchback 01.1996-10.2002
Renault Megane (I Cabrio EA, X64) 09.1996-09.2003
Renault Megane (I Classic LA, X64) sedan 09.1996-09.2003
Renault Megane (I Coupe DA, X64) 01.1996-10.2002
Renault Megane (I Grandtour KA, X64) kombi 07.1998-10.2001
Renault Megane (I Grandtour KA, X64) kombi 11.2001-09.2003
Rover 600 (RH) sedan 08.1993-02.1999
Rover 75 (RJ) sedan 01.1999-05.2005
Rover 75 (Tourer RJ) kombi 08.2001-05.2005
Saab 9-3 (Y3SF) kabriolet 08.2003-08.2007
Saab 9-3 (Y3SF) kombi 03.2005-08.2007
Saab 9-3 (Y3SF) sedan 09.2002-08.2007
Saab 9-5 (I YS3E) kombi 10.1998-07.2007
Saab 9-5 (I YS3E) sedan 09.1997-07.2007
Saab 9-7 X suv 12.2005-
SsangYong Kyron suv 05.2005-
Subaru BRZ (Z10) coupe 06.2012-
Subaru Impreza (GD, GG) kombi 12.2000-12.2007
Subaru Impreza (GD, GG) sedan 12.2000-12.2007
Subaru Legacy (III BE, BH) kombi 12.1998-08.2003
Subaru Legacy (III BE, BH) sedan 10.1998-08.2003
Subaru Outback (BE, BH) kombi 10.1998-06.2003
Suzuki Alto (V GF) hatchback 01.2009-
Suzuki Liana (ER metalowe ramię tylne) kombi 07.2001-12.2007
Suzuki Liana (ER plastikowe ramię tylne) kombi 07.2001-12.2007
Suzuki Liana (ER) sedan 03.2002-12.2007
Suzuki Splash (EX) hatchback 01.2008-
Toyota Corolla (E12) sedan 08.2002-07.2007
Toyota Corolla (Hatchback E12) hatchback 01.2002-02.2007
Toyota Corolla (Wagon E12) kombi 01.2002-02.2007
Toyota GT86 coupe 04.2012-
Toyota Land Cruiser (J12) suv 09.2002-02.2010
Toyota Solara sedan 09.1998-08.2003
Toyota Yaris (Verso P2) mpv 08.1999-11.2002

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • H319- Działa drażniąco na oczy.
  • P501 Zawartość/pojemnik usuwać do pojemnika przeznaczonego do selektywnej zbiórki odpadów.
  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • P102 Chronić przed dziećmi.
  • H411 - Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki

Producent

Amtra Sp. z o.o.

Schonów 3

41-200 Sosnowiec, Polska

amtra@amtra.pl

Polecane produkty